baner
trg

Hurtownia artykułów BHP w Szczecinie

 

Przepisy i zasady BHP

Obowiązkiem spoczywającym na pracodawcy jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych, godnych i higienicznych warunków wykonywania zawodu. Konsekwencją ignorowania zasad bezpieczeństwa są liczne kary oraz sankcje. Reguły BHP powstały celem zapewnienia zatrudnionym bezpieczeństwa oraz ograniczenia wypadków w miejscu pracy.

 

Odzież ochronna, ostrzegawcza i robocza

Odzież dostosowana do zagrożeń wynikających z wykonywania konkretnej pracy, to w wielu branżach warunek konieczny. W ofercie sklepu z artykułami BHP w Szczecinie znajdą Państwo odzież roboczą, odzież ochronną oraz odzież ostrzegawczą. Certyfikowana odzież ochronna zabezpiecza przed bezpośrednim kontaktem ze szkodliwymi czynnikami – np. ogniem, chemikaliami, iskrami. Ogromne uznanie Klientów hurtowni BHP w Szczecinie zdobyła wysokiej jakości kolekcja odzieży ostrzegawczej. Jej najważniejszą cechą jest wysoka odporność na płowienie materiału oraz działanie potu. Nasze produkty, to efektowny design oraz najnowocześniejsze, najbardziej odporne materiały, które nie tracą swoich funkcji nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

 

Rękawice i buty ochronne – hurtownia BHP w Szczecinie

Rękawice robocze i ochronne to stałe wyposażenie każdego zakładu przemysłowego i motoryzacyjnego zarówno w Szczecinie, jak i całej Polsce. Dłonie i palce to części ciała szczególnie narażone na negatywne działanie szkodliwych czynników – ognia, brudu i chemikaliów. Stopień zaawansowania rękawic ochronnych powinniśmy dobrać do stopnia ryzyka towarzyszącego wykonywanej pracy. Podobne zasady obowiązują w przypadku doboru specjalistycznego obuwia BHP. Elektrykom z oczywistych względów zalecamy gumowe buty ochronne chroniące przed porażeniem prądem. Pracownikom hal produkcyjnym obuwie chroniące przed zmiażdżeniem lub mechanicznym uszkodzeniem stopy.

 

Czas na zysk

Pracownik produkcji, to fundament każdego zakładu przemysłowego. To on stanowi o sile i potencjale danej firmy. Jego wygląd, umiejętności oraz samopoczucie mają niebagatelny wpływ na całokształt postrzegania danego przedsiębiorstwa. Poprzez podniesienie poczucia bezpieczeństwa wśród pracowników, zwiększysz realną wartość firmy i poprawisz jej wizerunek. Nie zwlekaj i już dziś odwiedź nasz sklep Online. Zespół profesjonalnych doradców czeka na Twoje pytania. Zapraszamy!

  
logo

Biuro główne:
ul.GOLENIOWSKA 27
70-840 SZCZECIN

VIS A VIS BIEDRONKI - WJAZD PRZEZ BRAMĘ

Kontakt:
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
tel.: 690 511 197,
tel.: 511 899 612,
tel.: 509 630 930

SALON SPRZEDAŻY:
tel.: 690 511 197

E-MAIL:
biuro@mbtechnika.pl
Wyślij formularz:
Przepisz*:235131885276 *-Pole obowiązkowe
Certyfikaty:
rzetelna firma

telefon:
690 511 197
511 899 612
509 630 930

polish

english