baner
trg

Hurtownia BHP w Szczecinie – odzież robocza, meble warsztatowe

Przepisy i zasady BHP

Obowiązkiem spoczywającym na pracodawcy jest zapewnienie pracownikom bezpiecznych, godnych i higienicznych warunków wykonywania zawodu. Do realizacji tego celu są niezbędne określone środki ochrony osobistej, takie jak odzież ostrzegawcza, rękawice ochronne czy buty robocze. Konsekwencją ignorowania zasad bezpieczeństwa są liczne kary oraz sankcje. Reguły BHP powstały celem zapewnienia zatrudnionym bezpieczeństwa oraz ograniczenia wypadków w miejscu pracy. W ich przestrzeganiu pomaga pracodawcom nasza hurtownia BHP w Szczecinie.

Odzież ochronna, ostrzegawcza i odzież robocza

Odzież dostosowana do zagrożeń wynikających z wykonywania konkretnej pracy to w wielu branżach warunek konieczny. W ofercie sklepu z artykułami BHP w Szczecinie znajduje się odzież robocza, odzież ochronna oraz odzież ostrzegawcza. Certyfikowana odzież ochronna zabezpiecza przed bezpośrednim kontaktem ze szkodliwymi czynnikami – np. ogniem, chemikaliami, iskrami. Ogromne uznanie Klientów hurtowni BHP w Szczecinie zdobyła wysokiej jakości kolekcja odzieży ostrzegawczej. Jej najważniejszą cechą jest wysoka odporność na płowienie materiału oraz działanie potu. Nasze produkty wyróżnia efektowny design oraz najnowocześniejsze, najbardziej odporne materiały, które nie tracą swoich własności nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Odzież ochronna oraz odzież robocza ze Szczecina to gwarancja bezpiecznej i komfortowej pracy.

Rękawice i buty ochronne – hurtownia BHP w Szczecinie

Rękawice robocze i ochronne to stałe wyposażenie każdego zakładu przemysłowego i motoryzacyjnego zarówno w Szczecinie, jak i całej Polsce. Dłonie i palce są w takich miejscach szczególnie narażone na negatywne działanie szkodliwych czynników – ognia, brudu i chemikaliów. Stopień zaawansowania, jakim charakteryzują się rękawice ochronne, powinniśmy dobrać do stopnia ryzyka towarzyszącego wykonywanej pracy. Podobne zasady obowiązują w przypadku doboru specjalistycznego obuwia BHP. Elektrykom z oczywistych względów zalecamy buty robocze gumowe chroniące przed porażeniem prądem. Pracownikom hal produkcyjnym proponujemy wzmocnione obuwie, które chroni przed zmiażdżeniem lub mechanicznym uszkodzeniem stopy. Zarówno buty robocze, jak i rękawice ochronne z naszej oferty spełniają wszystkie wymagane normy.

Czas na zysk

Pracownik produkcji to fundament każdego zakładu przemysłowego. To on stanowi o sile i potencjale danej firmy. Jego wygląd, umiejętności oraz samopoczucie mają niebagatelny wpływ na całokształt postrzegania danego przedsiębiorstwa. Poprzez podniesienie poczucia bezpieczeństwa wśród pracowników zwiększycie Państwo realną wartość firmy i poprawicie jej wizerunek. Warto już dziś odwiedzić nasz sklep online. Zespół profesjonalnych doradców czeka na Państwa pytania. Zapraszamy!

  
logo

Biuro główne:
ul.WELECKA 22E
72-006 MIERZYN

BUDYNEK
BASKET ARENA

Kontakt:
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
tel.: 690 511 197,
tel.: 511 899 612,
tel.: 509 630 930

SALON SPRZEDAŻY:
tel.: 690 511 197

E-MAIL:
biuro@mbtechnika.pl
Wyślij formularz:
Przepisz*:978554538691 *-Pole obowiązkowe
Certyfikaty:
rzetelna firma

telefon:
690 511 197
511 899 612
509 630 930

polish

english