5
baner

ban_top_wh

Wyróżnienia dla firm

od 2015 rok wspólnie z MB Management wyróżniamy firmy statuetką "ŁABĘDŹ BIZNESU"

zobacz więcej 

trg
swan

Sklep z artykułami BHP w Szczecinie

 

Działalność charytatywna, nagrody i odznaczenia

Etyczne prowadzenie działalności gospodarczej, to droga trudna i żmudna, ale warta przebycia. Każdego dnia  działania naszej kadry koncentrują się na budowaniu oraz wzmacnianiu kultury firmowej opartej na etyce. Etyka w biznesie, to zbiór norm sumiennego i odpowiedzialnego postępowania wobec kontrahentów, Klientów i organów publicznych. Wierzymy, że duma i bezpieczeństwo pracowników znajdują źródło w społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Rzetelna Firma

Rzetelna Firma, to program przeznaczony dla przedsiębiorców, którzy chcą wykazać, że wiarygodność oraz uczciwość odgrywają kluczową rolę w prowadzonym przez nich biznesie. Niemal każdy mieszkaniec Szczecina został kiedyś oszukany – np. kupił narzędzia, rękawice ochronne, a towaru nie otrzymał.  Rzetelna firma, to przede wszystkim firma wypłacalna. Jako uczestnik programu otrzymaliśmy Certyfikat Rzetelności, potwierdzający brak zaległych zobowiązań odnotowanych w Krajowym Rejestrze Długów. Tym samym zobowiązaliśmy się do przestrzegania Kodeksu Etycznego. Jego główne założenia, to:

  • wyznaczenie celu poza zyskiem,
  • traktowanie Klientów z szacunkiem,
  • dbanie o swoich pracowników,
  • społeczne zaangażowanie,
  • troska o środowisko naturalne.
 

Terminowa Firma

Koniec z prywatnymi śledztwami i tuzinem e-maili wysyłanych celem potwierdzenia wiarygodności danej firmy. Certyfikat Terminowa Firma zaadresowano do przedsiębiorców, którym zależy na budowaniu długich i owocnych relacji z kontrahentami. Prowadząc hurtownię BHP w Szczecinie od początku stawialiśmy na uczciwość i terminowe płatności. Certyfikat jest ukoronowaniem naszych przekonań i starań.

 

Regularnie wspieramy Akcję Humanitarną Życie

Jesteśmy nie tylko jako prężnie działającą firmą, ale i zespołem ludzi, którym los innych nigdy nie był obojętny. Skupiliśmy się na działaniach przeciwko wykluczeniu społecznemu dzieci oraz młodzieży. Część naszych funduszy przekazujemy w formie darowizny fundacji Akcja Humanitarna Życie. Tym samym wspieramy Młodzieżowe Ośrodki Socjoterapii oraz Młodzieżowe Ośrodki Wychowawcze w Szczecinie. Wierzymy, że poczucie bezpieczeństwa, to nie tylko spełnienie norm BHP, ale i przyzwoitość.

 

Przyznajemy nagrodę „Łabędź Biznesu”

Wyróżnienie każdego roku przyznajemy dziesięciu firmom o kapitale polskim lub zagranicznym.  Aby otrzymać nagrodę, należy spełnić szereg kryteriów formalnych, takich jak:

  • wkład w kształtowanie w swoim regionie miejsc pracy,
  • opieranie swojego biznesu na zdrowych zasadach partnerskich i etyki biznesu,
  • uczestniczenie w ramach współpracy z organizatorem wyróżnienia „Łabędź Biznesu” w akcji wspierania działalności społecznych i charytatywnych.
 

Nagrodę może otrzymać każdy. Nie ma wymagań branżowych – nie musicie być ze Szczecina, nie musicie handlować profesjonalnymi narzędziami, ani butami ochronnymi.

 

Statuetka „Łabędź Biznesu” jest symbolem nie tylko dojrzałości i odpowiedzialności, ale i piękna wzajemnych relacji prospołecznych – łabędź nigdy nie funkcjonuje w oderwaniu od drugiego łabędzia.

  
logo

Biuro główne:
ul.WELECKA 22E
72-006 MIERZYN

BUDYNEK
BASKET ARENA

Kontakt:
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
tel.: 690 511 197,
tel.: 511 899 612,
tel.: 509 630 930

SALON SPRZEDAŻY:
tel.: 690 511 197

E-MAIL:
biuro@mbtechnika.pl
Wyślij formularz:
Przepisz*:166165393833 *-Pole obowiązkowe
Certyfikaty:
rzetelna firma

telefon:
690 511 197
511 899 612
509 630 930

polish

english