baner
trg

Wyposażenie warsztatów – profesjonalne narzędzia

Wyposażenie warsztatów i nie tylko

Niezbędnych narzędzi nie może zabraknąć ani w zakładzie przemysłowym, ani w domu. Awarie zdarzają się wszędzie. Warto dysponować narzędziami, które umożliwią poradzenie sobie z nimi. Podstawę wyposażenia każdego warsztatu stanowią narzędzia profesjonalne – obrabiarki, śrubokręty, kombinerki i wiele innych, mniej lub bardziej zaawansowanych przyborów. Jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów narzędzi profesjonalnych w Szczecinie. Oferowane przez nas produkty dedykujemy warsztatom motoryzacyjnym, zakładom przemysłowym, monterom i miłośnikom majsterkowania. Zachęcamy Państwa do zapoznania z selektywnie dobranymi wiertłami, narzędziami do gwintowania i frezarkami. Oferujemy towar wiodących producentów takich jak Makita, Fanar i Pafana.

Czyściwa bawełniane

Wśród bogatej oferty produktów do wyposażenia warsztatu, posiadamy także wiele, specjalistycznych produktów. Jednym z nich są czyściwa bawełniane. Czyściwo bawełniane produkowane jest ze zużytych tekstyliów posiadających w swoim składzie dużą ilość bawełny. To wyrób, który znajduje swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest pomoc przy sprzątaniu. Doskonale radzi sobie nawet z najbardziej kłopotliwymi zabrudzeniami. Idealne do dużych powierzchni. Czyściwa papierowe to świetne rozwiązanie dla firm przemysłowych, służby zdrowia czy punktów gastronomicznych. Posiadają szeroką listę zalet, wśród których warto wymienić:

  • Uniwersalne zastosowanie
  • Chłonność
  • Recyklingowe pochodzenie
  • Jednorazowe użytkowanie.

Meble warsztatowe i regały magazynowe

Wyposażenie warsztatu to jednak nie tylko narzędzia i produkty dodatkowe. Jako firma, której specjalnością jest zaopatrzenie przemysłu, wiemy, jak ważnym elementem jest utrzymanie ładu w wyposażeniu. Dlatego oprócz profesjonalnych narzędzi w naszej ofercie znajdziecie Państwo meble warsztatowe i regały magazynowe. Produkty wykonane z trwałych materiałów są przystosowane do kontaktu z substancjami chemicznymi i smarami. Wykazują też wytrzymałość mechaniczną oraz na duże obciążenia. Nasze regały magazynowe i meble warsztatowe to niezbędne wyposażenie każdej firmy z branży mechanicznej czy samochodowej. Oferujemy również wiele innych specjalistycznych produktów, np. czyściwo bawełniane. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji online.

logo

Biuro główne:
ul.WELECKA 22E
72-006 MIERZYN

BUDYNEK
BASKET ARENA

Kontakt:
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
tel.: 690 511 197,
tel.: 511 899 612,
tel.: 509 630 930

SALON SPRZEDAŻY:
tel.: 690 511 197

E-MAIL:
biuro@mbtechnika.pl
Wyślij formularz:
Przepisz*:626765457795 *-Pole obowiązkowe
Certyfikaty:
rzetelna firma

telefon:
690 511 197
511 899 612
509 630 930

polish

english