9
baner
trg

Wyposażenie warsztatów – profesjonalne narzędzia

Wyposażenie warsztatów i nie tylko

Niezbędnych narzędzi nie może zabraknąć ani w zakładzie przemysłowym, ani w domu. Awarie zdarzają się wszędzie. Warto dysponować narzędziami, które umożliwią poradzenie sobie z nimi. Podstawę wyposażenia każdego warsztatu stanowią narzędzia profesjonalne – obrabiarki, śrubokręty, kombinerki i wiele innych, mniej lub bardziej zaawansowanych przyborów. Jesteśmy jednym z wiodących dystrybutorów narzędzi profesjonalnych w Szczecinie. Oferowane przez nas produkty dedykujemy warsztatom motoryzacyjnym, zakładom przemysłowym, monterom i miłośnikom majsterkowania. Zachęcamy Państwa do zapoznania z selektywnie dobranymi wiertłami, narzędziami do gwintowania i frezarkami. Oferujemy towar wiodących producentów takich jak Makita, Fanar i Pafana.

Czyściwa bawełniane

Czyściwo bawełniane jest jednym z wielu produktów, dostępnych w naszej bogatej ofercie. Jest jednym z niezwykle potrzebnych elementów wyposażenia każdego warsztatu, serwisu czy zakładu produkcyjnego. Wykonywane ze zużytych bawełnianych tekstyliów, doskonale sprawdzą się jako podręczna szmatka do wycierania zabrudzonych powierzchni lub zanieczyszczonych płynami elementów opracowywanych maszyn czy wykorzystywanych narzędzi. Jest to możliwe dzięki chłonnym właściwościom bawełnianych włókien, które skutecznie zbierają płynne zanieczyszczenia. Przy wykorzystaniu odpowiedniej techniki w połączeniu z dobrymi detergentami poradzą sobie z każdym, nawet najbardziej kłopotliwym brudem, w tym rozlanym olejem czy smarem. Czyściwa wykonane z bawełny to także przyjazny środowisku produkt, wykonany z surowców wtórnych i możliwy do poddania recyclingowi. Posiadają szeroką listę zalet, wśród których warto wymienić:

  • Uniwersalne zastosowanie
  • Chłonność
  • Recyklingowe pochodzenie
  • Jednorazowe użytkowanie.

Meble warsztatowe

Wyposażenie warsztatu to jednak nie tylko narzędzia i produkty dodatkowe. Jako firma, której specjalnością jest zaopatrzenie przemysłu, wiemy, jak ważnym elementem jest utrzymanie ładu w wyposażeniu. Dlatego oprócz profesjonalnych narzędzi w naszej ofercie znajdziecie Państwo meble warsztatowe i regały magazynowe. Produkty wykonane z trwałych materiałów są przystosowane do kontaktu z substancjami chemicznymi i smarami. Wykazują też wytrzymałość mechaniczną oraz na duże obciążenia. Nasze regały magazynowe i meble warsztatowe to niezbędne wyposażenie każdej firmy z branży mechanicznej czy samochodowej. Oferujemy również wiele innych specjalistycznych produktów, np. czyściwo bawełniane. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji online.

Regały magazynowe

Regały magazynowe pozwalają na wygodne uporządkowanie przestrzeni w miejscu pracy. Komfort posiadania takiego mebla w swoim otoczeniu daje o sobie znać szczególnie wtedy, gdy posegregowane na nim przedmioty są w zasięgu ręki. To skraca i znacząco ułatwia wykonywanie wszelkich obowiązków. Pracownik szuka wiertarki? Potrzebny jest na danym etapie prac zestaw kluczy nasadowych? Wszystko to i wiele więcej będzie uporządkowane czekało tylko na to, by po to sięgnąć w doskonale znanym miejscu. Oferowane przez nas regały magazynowe wykonane są z wytrzymałych materiałów, które pozwalają na bezproblemowe trzymanie na nich wielu cięższych narzędzi czy części zamiennych. Dodatkowo sposób ich konstruowania i montażu pozwala na dowolne skonfigurowanie przestrzeni. Potrzeba więcej półek w regale magazynowym? Żaden problem. Tak samo jest ze zmontowaniem wyższych konstrukcji czy mebli różniących się przestrzeniami między półkami, które będą przeznaczone na przedmioty o innych gabarytach. Wszystko zależy od zapotrzebowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej części naszej oferty.

logo

Biuro główne:
ul.WELECKA 22E
72-006 MIERZYN

BUDYNEK
BASKET ARENA

Kontakt:
BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
tel.: 690 511 197,
tel.: 511 899 612,
tel.: 509 630 930

SALON SPRZEDAŻY:
tel.: 690 511 197

E-MAIL:
biuro@mbtechnika.pl
Wyślij formularz:
Przepisz*:315778587789 *-Pole obowiązkowe
Certyfikaty:
rzetelna firma

telefon:
690 511 197
511 899 612
509 630 930

polish

english